Lista produktów marki ALE

Active Life Energy to marka oferująca artykuły do spożywania przez osoby aktywne fizycznie. Znajdziemy tu zarówno żele energetyczne, idealnie sprawdzające się w czasie treningów, jak suplementy diety, dostarczające niezbędnych witamin i minerałów na co dzień.

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, regularnie uprawiasz sport, lubisz aktywność na świeżym powietrzu czy siłowni - produkty ALE są właśnie dla Ciebie!

Szybko uzupełnią energię w czasie wysiłku fizycznego oraz wspomogą regenerację organizmu po nim. Ugaszą pragnienie, uzupełnią siły, usuną zmęczenie i znużenie. Dostarczą niezbędnych do prawidłowego działania składników odżywczych. Niektóre zawierają pobudzającą kofeinę. W wyśmienitych smakach. 

ALE co najważniejsze - farmaceutyczna jakość. Produkty Active Life Energy powstają w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz doświadczenia sportowców - m.in. kolarzy, biegaczy, triathlonistów, kulturystów czy crossfitterów.

Spółka Active Life Energy należy do grupy Pelion - największej w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Do tej samej grupy należą również Apeteki DOZ czy drogerie Natura.

Mniej
Product added to wishlist
Product added to compare.