Lista produktów marki Hey Sport

Hey Sport do marka specjalistycznych środków do impregnacji i czyszczenia odzieży sportowej - z tkanin naturalnych oraz sztucznych.

"Brak deszczu i zachmurzenie umiarkowane do całkowitego a do tego lekki wiaterek delikatnie schładzający spoconą skroń" to marzenie wielu osób startujących w zawodach lub trenujących na świeżym powietrzu.

W końcu o wiele łatwiej i przyjemniej trenować w optymalnych warunkach pogodowych, prawda?

Ale miłośnicy wszelkich sportów na świeżym powietrzu doskonale zdają sobie sprawę, że nie zawsze jest tak pięknie, zawody odbywają się zazwyczaj bez względu na warunki a trener raczej nie usprawiedliwi braku treningu "bo padało". A entuzjaści ultramaratonów nierzadko poznają praktyczne znaczenie określenia "ekstremalne warunki pogodowe".

Oczywiście wiadomo również, że nie ma złej pogody do treningu, jest nieodpowiednie ubranie.

Obecnie odzież sportowa powstaje z coraz bardziej zaawansowanych technicznie tkanin - lekkich ale bardzo wytrzymałych, odprowadzających wilgoć z powierzchni skóry i jednocześnie nie dopuszczających wilgoci do wewnątrz. Zakup takiej odzieży wiąże się z większą inwestycją, niż w przypadku zwykłego podkoszulka. Warto zatem zadbać, aby właściwości techniczne nie znikły jak mydlana bańka po pierwszym praniu.

Marka Hey Sport to zestaw specjalistycznych preparatów do zabezpieczania oraz czyszczenia odzieży sportowej, uszytej zarówno z surowców naturalnych (np. wełna merynosów), jak i z tkanin sztucznych o specjalnych funkcjach.

Właściwa pielęgnacja takiej odzieży sprawi, że jej unikalne właściwości zostaną zachowane po wielu praniach i długim czasie użytkowania. Dodatkowo produkty Hey Sport działają jak dezodorant, dzięki czemu usuwane są nieprzyjemne zapachy, które pozostają po upraniu przy użyciu konwencjonalnych środków do prania.

Właścicielem marki Hey Sport jest istniejąca od ponad 100 lat niemiecka firma Schweizer - Effax.

Mniej
Product added to wishlist
Product added to compare.